ON AIR

O nás, našom projekte

Rádio Impuls. Tak sa nazýva náš internetový projekt, ktorý sme rozbehli pre istú ´´dieru´´ v mediálnom svete. Doba internetu a podcastov nám ukazuje na našej počúvanosti, že tento krok bol správny.

Komerčné rádia sú výlučne zamerané na zábavu, show a hudbu. Našim cieľom je poslucháčom okrem hudby, prinášať každý deň zaujímavé, aktuálne a overené informácie či diskusie. Naše internetové rádio sa za pár týždňov stalo počúvaným projektom práve vďaka aktuálnym diskusiám, najmä vo večerných hodinách.

Naši poslucháči môžu počúvať relácie najmä v hlavnom prime-time čase vo večerných hodinách alebo reprízy počas poludňajších hodín. Každú reláciu dôkladne pripravujeme a snažíme sa ju vysielať naživo. Okrem toho je súčasťou nášho vysielania aj politická diskusia, ktorá sa teší najväčšej počúvanosti. Ak sa chcete dozvedieť, aká relácia či diskusia sa v aktuálny deň vysiela, stačí pozrieť do rubriky ´´PROGRAM´´.

Do budúcna pripravujeme ďalšie zaujímavé projekty, ktoré budú moderovať ľudia z mediálnej branže. Okrem toho sme pre účel vysielania nášho internetového rádia nakúpili aj profesionálnu štúdiovú techniku, ktorá je pre vysielanie rádia dôležitá.

Veríme, že spoločne pustíme impuls dobrých a kvalitných relácií a informácií do éteru nášho rádia. Ďakujeme za priazeň :)

.Partneri

Často kladené otázky

Uvažujete vysielať aj na frekvencii?

Uvažujeme... avšak je to otázka budúcich mesiacov a rokov, keďže je pre nás podstatné rozbehnúť vysielanie poriadne na internete. Práve internet nám ukazuje silu, koľko ľudí dokáže počúvať.

Prečo ste sa rozhodli vysielať na internete?

Pretože takéto rádio na Slovensku chýbalo. Dnes je internet súčasťou nášho dňa a často si to ani neuvedomujeme. Je to telefón, tablet a dokonca už aj auto. Už všade tam nás môžete počúvať. Dôležité je poskytovať zaujímavé relácie a hostí.

Kde ste sa inšpirovali?

Za veľkou mlákou... pretože podobné rádiu sú v zahraničí bežné a počúvajú ich státisíce ľudí. Na Slovensku sa to ale ešte musíme naučiť, aby sme si dokázali zapnúť takéto rádio. Dobrou správou je, že sme na dobrej ceste a denne si naše rádio zapnú desaťtisíce ľudí. Ukazujú to oficiálne exportované štatistiky.

Plánujete rozširovať relácie a svoj tím?

Určite áno... najskôr ale musíme stabilne zapracovať relácie a vysielať ich. Následne plánujeme rozširovať tím našich ľudí, ale aj relácie, ktoré budú opäť zaujímavé a riadené skôr do diskusii... určite nebude chýbať ani hudba.